Наши партнеры
  • Студия дизайна и рекламы “ЯФП”
    Студия дизайна и рекламы  “ЯФП”Создание фирменного (корпоративного) стиля, логотипов, веб-сайтов.

29.01.2013 - Сергій Болоболін: залізничники сподіваються на підтримку Уряду, який знає і розуміє проблеми галузі

29 січня 2013 року Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул та Міністр інфраструктури України Володимир Козак представили колективу нового генерального директора Укрзалізниці Сергія Болоболіна. 

Під час представлення міністр інфраструктури України Володимир Козак привітав залізничників з новим очільником галузі та зазначив, зокрема наступне: «Сьогодні відкривається нова історія залізниць, ви починаєте працювати з нової точки відліку, будувати майбутнє залізниці. І  все у ваших руках, – зауважив Міністр інфраструктури. – На Вас, Сергію Петровичу, лягає величезний тягар відповідальності за кожного працівника  та членів сімей залізничників. Ви повинні забезпечити заробітну плату та соціальний захист 400-тисячному колективу, і в першу чергу Ви повинні бачити перспективу розвитку залізничного транспорт».  

Високопосадовець запевнив, що Міністерство інфраструктури із свого боку надасть всіляку допомогу в починаннях залізничників і висловив побажання, щоб успіх, якого очікують Президент і Уряд, прийшов до залізничників якнайшвидше.

Генеральний директор Укрзалізниці Сергій Болоболін подякував присутнім за високу довіру. «Це велика честь для мене, і велика відповідальність. Перед залізницями стоїть цілий перелік серйозних завдань, зокрема оновлення рухомого складу, тягового парку, збільшення обсягів перевезень, в тому числі і транзитних. У цьому ми сподіваємося на допомогу Уряду, який знає і розуміє проблеми залізничної галузі. – підкреслив С.Болоболін. – Головним завданням вважаю ефективне використання наявних ресурсів (основних фондів, технічних засобів) шляхом впровадження нових технологій, зміцнення дисципліни та збільшення прибутковості державного підприємства. Робота в цьому напрямку дозволить зберегти колективи залізниць і соціальні гарантії. Всі керівники залізниць – це високопрофесійні, віддані своїй справі люди. Я хочу запевнити від колективу та від себе особисто, що всі завдання, які покладені на нас Урядом, будуть виконані».

 

Источник: Укрзалізниця

Копирайт © 2005-2011. ООО "МТК".
Создание сайта: Студия дизайна и рекламы "ЯФП"